Оқытушылар тізімі

 

Аты - жөні

Туған жылы, айы, күні

Бітірген оқу орны, мамандығы, біліктілігі, жылы

Еңбек өтілі

Беретін пән атауы

Санаты

  1.  

Асанов Арслан Арынович

06.02.1953

Алматы зооветиринарлық институты

32

Экологоия

Жоғары, Ауыл шаруашылық ғылымдарының докторы

  1.  

Асанов Олжас Арсланович

15.08.1986

Қазақ гуманитарлық заң универсиеті, Заңгер біліктілігі, ЖБ №0038720, 2008ж

4

Құқықтану

-

  1.  

Асан Данияр Қыдырәліұлы

09.07.1978

«Әулие-Ата» университеті, Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы, жаттықтырушысы біліктілігі, БЖБ №0046030, 2007ж

10

Дене тәрбиесі

І
санат 27.06.2017ж Бұйрық 341

 

  1.  

  Айтимбетова    
  Айман  
  Мухтаркызы

 

30.06.1973

 

Жамбыл гидромелиорация құрылыс институты, 1995ж; "Бухгалтерлік есебі және аудит мамандығы", "бухгалтерлік есептің экономисті" біліктілігі ЖБ -0047936

 

22

Экономика

ІІ
 21.06.2016 ж. 43к

 

  1.  

Айтмамбетова Айгүл Шарипбековна

03.06.1980

Қазақстан педагогика университеті, Тарих және география пәнінің мұғалімі, ЖБ 0429719, 2004ж

16

Тарих

ІІ санат
 30.03.2015ж.

Магистр

  1.  

Алимбоева Наргиза Мархабойқызы

08.10.1991

Аймақтық әлеуметтік- инновациялық университеті  2015ж. "Шет тілі, екі шетел тілі" мамандығы. Магистр ЖООК-М № 0081125

 

4

Шет тілі

ІІ санат
21.06.2016 ж.

Магистр

  1.  

Алимтаева Клара Абдирашитовна

26.05.1986

ӨЗБ, РЕС.Ташкент қаласы, Охунбабаев атындағы колледж, Жалпы медбикелік іс, №267092,2005ж

3

Медицицналық пәндер

-

  1.  

Алимбаева Майра

06.09.1945

Алматы мемлекеттік медицина институты, Дәрігер-педиатр біліктілігі, Ш №429333, 1968ж

9

Медициналық пәндер

-

  1.  

Алиасқаров Собиржон

05.07.1948

Низами атындағы Ташкент педагогикалық институты, Орта мектеп қазақ тілі және әдебиеті біліктілігі, Э №131067

47

Қазақ тілі және әдебиеті

-

  1.  

Алсейтов Азамат Батырович

02.04.1991

Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Дене шынықтыру және спорт бакалавры, ЖБ-Б №0470169, 2012

3

Дене тәрбиесі

-

  1.  

Абдукадыров Жорабек Ермекбаевич

25.01.1948

Ташкент ауылшаруашылық институты, Жеміс-жидек және жүзім шаруашылығы, Я №944164, 1972,

20

 

Ауыл шаруашылық ғылымдарының кандидаты

  1.  

Азимова Айсулу Динасиловна

05.09.1988

Шымкент университеті, Құқықтану бакалавры, ЖБ-Б №0029772, 2010ж

1

Құқықтану

-

  1.  

Әлиайдар Бауыржан Әсілбекұлы

08.02.1995

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті,  Биотехнология мамандығы бойынша техника және технологиялар бакалавры,

ЖБ-Б №1046781, 2016ж

-

Медициналық пәндер

-

  1.  

Байкутова
Алима
Аскаркызы

 

22.05.1977

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ Түрік университеті, 2008ж. Химия және биология мамандығы, химия және биология мүғалімі біліктілігі ЖБ №00135565

12

Биология, өзін-өзі тану

І
санат 27.06.2017ж Бұйрық 341

 

  1.  

Баратов Акмал Журабекович

27.01.1989

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы, Фармацевт бакалавры, ЖБ-Б №0728087, 2014

4

Фарм ұйымдастыру

-

  1.  

Бурханов Магауя Кожабекович

17.08.1986

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, Дене шынықтыру және спорт бакалавры, ЖБ-Б №0055142, 2016ж

6

Дене тәрбиесі

-

  1.  

Бектаева
Айнагул
Нышанбайкызы

 

04.09.1975

 

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия унив., 1997ж; химия және  биология мамандығы, химия және биология пәнінің мұғалімі біліктілігі,
ЖБ 0135621

 

18

Химия

жоғары 30.06.2015 ж
 40/1к

 

  1.  

Бимбетова Меруерт Муратовна

 

19.10.1988

 

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ Түрік университеті, 2008ж. Химия және биология мамандығы, химия және биология мүғалімі біліктілігі ЖБ-Б №0049571

 

1

Биология

II санат

магистр

  1.  

Бисенова Оразкуль Исмановна

14.03.1962

Ангрен білім қаласы училищесі, медбике, ДТ №857033,1981

4

Медициналық пәндер

-

  1.  

Джамашева Гульмира Сериковна

26.04.1992

Аймақтық әлеуметтік-инновациялық университеті, Әлеуметтану мамандығы бойынша Әлекметтік білім бакалавры, ЖБ-Б №0072501, 2014ж

-

Әлеуметтанушы

-

  1.  

Дулатбаева Динара Кокеновна

06.01.1988

Оңтүстік Қазақстан Фармацевтика академиясы, Медицина мейірбике ісі –менеджер бакалавры ЖБ-Б 0274549, 2011ж

5

Медициналық пәндер

II санат 21.06.2016ж 43к

  1.  

Есенбаев Кенес Ергешович

 

06.09.1969

 

Ташкент электротехникалық және байланыс  институты, 1992ж; "Автоматтандырылған электро байлыныс  " мамандығы, "Инженер электро байланыс" 1біліктілігі
УВ-І №084675

 

 

1

Алғашқы әскери дайындық

-

  1.  

Егембердиева
Бактыгул 
Усенкызы

 

01.10.1968

 

Алматы мемлекеттік медициналық институты 1994ж; Балалар дәрігері  Д.ФВ №639776

11

Медициналық пәндер

І
23.08.2013ж
63к

 

  1.  

Егенбердиева Нуржанат Усеновна

01.01.1982

«Әулие - Ата»университеті, Педагог-психолог, БЖБ №0046327, 2008ж

8

Медициналық пәндер

ІІ санат
 18.06.2015ж. 30к

 

  1.  

Елеев Тұрдыбай Зиядуллаевич

 

19.11.1959

 

Ташкент мемлекеттік мәдениет институты, 1991ж. Мәдениет тану мамандығы, Мәдениет танушы біліктілігі ФВ №934158

 

 

 

29

Мәдениеттану

ІІ  санат
18.06.2015ж. 30к

 

  1.  

Ештаева Гулжанар Амангелдыевна

02.07.1974

Аламты мемлекеттік медицина институты, Емдеу ісі манамандығы бойынша Дәрігер біліктілігі, ЖБ-II №0148620, 1997ж

18

Акушерия

жоғары

  1.  

Жанабаева Лаззат Пердебекова

 

20.07.1990

 

Қыздар мемлекеттік педагогикалық университеті 2012ж Мектепке дейінгі оқыту және  тәрбиелеу мамандығы білім бакалавры; ЖБ-Б №0331647

5

Мектепке дейіңгі тәрбие

ІІ
18.06.2015ж
30к

магистр

  1.  

Жұманқызы Жұлдыз

16.02.1994

«Көкше» академиясы Педагогика және психология бакалавры, ЖБ-Б №0927643, 2015ж

2

Психология

-

  1.  

Қамбарова Айдана Бекбосынқызы

20.09.1995

Шымкент университеті, Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету мамандығы бойынша техника және технологиялар бакалавры, ЖБ-Б №0131600, 2017ж

 

 

-

Информатика

-

  1.  

Қараман Ұлбике Сламбекқызы

18.06.1994

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясы, «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығы бойынша Денсаулық сақтау бакалавры, ЖБ-Б №1241231, 2017ж

 

 

-

Медициналық пәндер

-

  1.  

Калданова
Жанар
Алжановна

 

07.04.1992
 

 

Павладар мемлекеттік педагогикалық институты, 2014ж;Мектепке дейінгі оқыту және  тәрбиелеу мамандығы білім бакалавры; Диплом ЖБ-Б№0075764

 

3

Мектепке дейіңгі тәрбие

ІІ
28.03.2016ж 30к

 

  1.  

Курманова Жұмакул Нуржигитовна

 

05.05.1983

Оңтүстік Қазақстан Педагогикалық университеті  2011 ; Музыкалық білім бакалавры.  
ЖБ-Б  №04664226

 

  17

Музыкалық пәндер

Жоғары

  1.  

Курманова Айгул Нуржигитовна

 

05.05.1983

 

Абай атындағы Қазақ мемлекеттік университеті  2007 ; Қазақ тілі және әбедиет мамандығы, Қазақ тілі және әдебиет мұғалімінің біліктілігі  
АЖБ №0013317

 

10

Өзін-өзі тану

ІІ санат
06.06.2012 ж хаттама
№266

 

  1.  

Курбанова Динара Сериковна

29.06.1989

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік универсиеті, Дәрігер біліктілігі, ИК №0028568, 2014

1,5

Медициналық пәндер

-

  1.  

Корбакова Кумыс Турсуновна

20.11.1971

Тошкент Фармацевтика институты, Провизор біліктіліг, №072208,1995ж

9

Фармация тарихы

ІІ санат
06.06.2013 ж

 

  1.  

Керимкулов Курбанали Итемгенович

25.11.1945

Қараған мемлекеттік медицина институты, Дәрігерлік біліктілігі, Ш №451480, 1969

8

Акушерия

-

  1.  

Кулсейтова Гулнур Аитжановна

02.08.1989

Қарағанды мемлекеттік медицина университеті

1

Ішкі аурулар және ішкі аурулар пропедевтикасы

-

  1.  

Мамырайымов Ержан Бауржанович

16.09.1986

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Дәрігер біліктілігі, ЖБ 0817781, 2010ж

2

Медициналық пәндер

-

  1.  

Мукадасова Диларам Мухтарқизи

24.01.1994

М.Сапарбаев атындағы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық институты,  Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі мамандығы бойынша білім бакалавры, ЖБ-Б №0913246, 2015ж

-

Бастауыш білім беру

-

  1.  

Мустафаев Турсунбек Елемесович

19.10.1952

Жыззақ педагогикалық институты, Бастауыш сынып оқытушысы біліктіліг,  МВ-I №055673, 1986ж

15

Бастауыш білім беру

-

  1.  

Мерзаахмедов
Исабай
Әлимбетулы

 

29.03.1946

 

Алматы Зоотехникалық мал дәрігерлік институты, 1969; Малдәрігерлік мамандығы; Малдәрігері біліктілігі
Диплом Ш №432850

 

48

Микробиология вирусология

жоғары 18.11.1983 ж хаттама  №5

Биология ғылымдарының кандидаты

 

  1.  

Нугманова  Перизат Серикбаевна

01.11.1978

«Жалын»әлеуметтік-педагогикалық колледжі, Бастауыш сыныптарды оқыту, КОБ № 0124995, 2009ж,

Аймақтық әлеуметтік-инновациялық университеті, Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі, ЖБ-Б №0968854, 2015ж

  4

Бастауыш білім беру

-

  1.  

Нурмахашев Арыстанбек Нурадинович

30.11.1963

Ташкент халықаралық медициналық институты, Дәрігер біліктілігі, ФВ №951588, 1991ж

9

Медициналық пәндер

І Iсанат  
23.08.2015 ж

 

  1.  

Орынтаева Гулнур Амировна

 

28.05.1981

 

М.Ауезов атындағы Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті,2009 ж.      ЕТ және БҚ мамандығы, ЕТ және БҚ магистрі ЖООК -М №0001272

 

8

Алгоритм

І санат  
23.08.2014 ж

магистр

  1.  

ОрмановАмирхан Алметович

25.10.1951

Шымкент педагогикалық институты, Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы, Б-I №0302926, 1976ж

41

Дене тәрбиесі

-

  1.  

Омертаев Маханбетали Бекенович

24.02.1959

«Әулие-Ата» университеті, Тарих және география пәні мұғалімі, ЖБ 0545508, 2005ж

35

Тарих

-

  1.  

Рыскулбекова Гулнур Пернебайқызы

22.01.1994

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, ЖБ-Б 71

1,5

Шет тілі

-

  1.  

Сагирова Еркінай Торебековна

09.05.1980

«Әулие-Ата»университеті, Экономист-қаржысы біліктілігі, ЖБ №043856, 2005ж

4

Экономика

ІІ
21.06.2016ж 43к

 

  1.  

Сарсепбаева
Перизат
Жәнилкызы

 

28.07.1992
 

 

Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік Фарм Акдемиясы, 2014; Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы, қоғамдық денсаулық сақтау маманы  бакалавры;  ЖБ-Б №0737359

 

3

Медициналық пәндер

-

  1.  

Серикбаева
Алия
Артикбаевна

 

22.04.1978
 

 

Өзбек мемлекеттік фармацевтикалық институты, 2000; Инженер-технолог; Диплом №268325

 

15

Латын тілі

ІІ санат
21.06.2016ж

 

  1.  

Сеилбекова Анар Абдигаппаровна

19.08.1966

Орыс тілі және әдебиеті  Мемлекеттік институты, Орыс тілі және әдебитеі мұғалімі, НВ №915778, 1990ж

34

Орыс тілі және әдебиеті

Жоғары

  1.  

Сапарбаева Актолкын Адырбекқызы

19.03.1968

І.Жансүгіров атындағы Талдықорған педагогика институты, 1992; Мектепке дейіңгі тәрбие және психология мамандығы; мектепке дейіңгі педагогика және психология пәнінің оқытушысы, мектепке дейіңгі тәрбие методисі біліктілігі 

ПВ 078843

30

 

ІІ санат
21.06.2015ж

 

  1.  

Төрехан Бахытжан Тәжіханұлы

27.05.1993

Оңтүсітік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясы, Мейіргер ісі мамандығы бойынша Денсаулық сақтау бакалавры, ЖБ-Б №1241350, 2017ж

 

 

-

Медициналық пәндер

-

  1.  

Темирова Улжалгас
Абдезовна

 

01.06.1965
 

 

Ташкент Мемлекеттік Педагогикалық институты, 1987ж,Ұлттық мектептердегі орыс тілі және әдебиеті мамандығы, орыс тілі және әдебиет пәнінің оқытушысы біліктілігі.  ИВ- І №315704

 

30

Орыс тілі және әдебиеті

жоғары 30.11.2006ж хаттама №13

Педагогика ғылымдарының кандидаты

 

  1.  

Танабаева Акмарал Актауковна

 

26.07.1981
 

 

Жамбыл гуманитарлық - техникалық университет "Құқықтану" мамандығы бойынша Құқық Бакалавр ЖБ-Б №0746692 2010 ж

 

4

Кадрлық менеджмент

-

  1.  

Турсунова Азима
Калмахановна

 

30.06.1982
 

 

Әулие-Ата унив,  2005ж; "Юристік қызмет" мамандығы "Заңгер" біліктілігі  ЖБ 0423952

 

13

Құқықтану

І
санат 27.06.2017ж Бұйрық 341

 

  1.  

Усербаева Азиза Еркиновна

 

25.04.1982

Қазақ мемлекеттік қыздар педагогика институты, 2003ж. "Физика және информатика"  мамандығы, "Физика және информатика" пәнінің мұғалімі біліктілігі ЖБ №0380068

 

11

Информатика, физика

-

  1.  

Усербаев Гани Еркинович

09.07.1989

 

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті 2011 ж  "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандығы бойынша Бакалавр
ЖБ-Б № 0190682

 

6

Информатика

ІІ санат
22.06.2016ж
43к

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Усманов
Абдурасул
Абдукаримович

 

06.11.1961
 

 

Сырдария мемлекеттік педагогикалық институты, 1984ж; Орыс тілі және әдебиеті мамандығы, орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы ;
ИВ-1 №267385

 

33

 

 

-

Орыс тілі және әдебиеті

І санат
23.08.2014 ж 63к

 

  1.  

Умаров
Турабек
Джанибекович

 

02.08.1958
 

 

Ташкент мемлеккеттік медициналық институты, 1990ж; Тіс дәрігері ісі мамандығы, тіс дәрігері біліктілігі
Дипл ИВ-І №066061

 

17

Медициналық пәндер

ІІ
21.21.2016ж 43к

 

  1.  

Умарова Дурия Рыспаевна

30.08.1962

Шыршық медициналық училище, Акушерка біліктілігі, ЗТ-I №856720, 1984ж

6

Алғашқы әскери көмек

ІІ санат
21.21.2012ж 43к

 

  1.  

Уйсинбаев Молдарахим

26.10.1948

Алматы мемлекеттік медицина институты, Дәрігер-педиатр, Э №189812, 1972

8

Медициналық көмек

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Ильясова
Лязиза
Рустамовна

 

20.03.1987

 

Қазақстан инженерлі -педагогикалық халықтар достығы университеті, 2013ж. Педагогика және психология мамандығы, педагогика ғылымының магистрі ЖООК-М №0031874

 

 

4

 

Психология

ІІ  санат 18.06.2015ж. 30к

 

  1.  

Хасенова Мереке Сапаралиқызы

20.01.1995

Абылай хат атындағы Қазақ Халықаралық Қатынастар және Әлем Тілдері Университеті АҚ, Шетел филологиясы бакалавры, ЖБ-Б №1143165, 2017ж

-

Шет тілі

-

  1.  

Шоланбаева Нуржайна Болысбековна

25.06.1994

Шымкент университеті, Тарих  білім бакалавры,  ЖБ-Б№1029277, 2016ж

-

Тарих

-

  1.  

Шаметов Казыбек Исламович

 

02.02.1991
 

 

 

Алматы гуманитарлық-техикалық университет 2012ж "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандығы бойынша Бакалавр
ЖБ-Б №0467712

 

4

 

 

 

Информатика

-

  1.  

Метров Ораз Абдужаббарович

02.01.1968

Төжік мемлекетік медициналық университеті

9

Медициналық пәндер

І  санат